Contact / Organisatie

Algemeen                   (voor info van de locale geloofsgemeenschap, zie de pagina van de locatie)

Centraal secretariaat Maria Vlucht

Adres

Gronausestraat 4, 7581 CG Losser

Telefoon

053-5361675

E-mail

secretariaat@mariavlucht.nl

Openingstijden

ma – vr van 9.00 uur tot 12.00 uur

Medewerkers

Irene Ridder en Annette Kerver

Pastorale noodsituatie

zie voor het telefoonnummer de pagina Pastorale Weekwacht.

ANBI

Parochies zijn door de belastingdienst erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). De gegevens van de parochie Maria Vlucht zijn opgenomen op een landelijke ANBI-site van de RK kerk in Nederland:

https://anbi.rkcn.nl/publicaties/UTR33563

 

 

Pastoraal team Maria Vlucht – Enschede - Haaksbergen           

Pastoor          

André Monninkhof

Profiel:  teamleider

E-mail:   A.monninkhof@rkzuidoosttwente.nl

Tel.:       06-22786151

Pastor

Willy Rekveld

Profiel: 

E-mail:  W.rekveld@rkzuidoosttwente.nl

Tel.:       06-20874866

Toegevoegd lid: coördinator jongerenactiviteiten

Ans te Lintelo

E-mail:   ans.telintelo@mariavlucht.nl

Tel.:        06-30958689

Pastoraal werker

Contactpersoon voor de parochie Maria Vlucht

Carla Berbée

 

Profiel: 

E-mail:  C.berbee@rkzuidoosttwente.nl

Tel.:       06-41252558

Pastoraal werker

Frank de Heus

 

Profiel: 

E-mail:  F.deheus@rkzuidoosttwente.nl

Tel.:       06-30098833

Pastoraal werker

Margot Dijkman

Profiel:

E-Mail: M.dijkman@rkzuidoosttwente.nl

Tel.:       06.38903999

 

Parochiebestuur Maria Vlucht

Voorzitter

pastoor André Monninkhof

E-mail:   A.monninkhof@rkzuidoosttwente.nl

Vicevoorzitter

Jan Olde Heuvel

e-mail:   vice-voorzitter@mariavlucht.nl

Secretaris

Ton Melcherts

e-mail:   secretaris@mariavlucht.nl

Penningmeester

Jeroen Renard

e-mail:   penningmeester@mariavlucht.nl

Gebouwen

Jan Voortman

 

Begraafplaatsen

Henk Engbers

 

Vrijwilligers

vacant

 

Lid

vacant

 

 

Centrale boekhouding        

leiding

André Wagelaar

e-mail: andre.wagelaar@mariavlucht.nl

bankzaken

Herry Beernink

e-mail: herry.beernink@mariavlucht.nl

Navision

Gerda Levink

e-mail: gerda.levink@mariavlucht.nl

adres

Gronausestraat 4, 7581 CG Losser

e-mail

boekhouding@mariavlucht.nl

telefoon

053-5361751 (dinsdags 9.00 - 12.30 uur)

Bank

NL29 RABO 0103764119

 

 

 

 

Uitvaartcoördinator

 

06 - 22950931

Deel op Social Media!